Artyści

Kasia Kurzawska

11 marca 2017 r. godz. 22.30
Grey Club, Szczecin
HOUSE OF JAZZ – Kasia Kurzawska & Łukasz Korybalski 
klubowa odsłona Szczecin Jazz 2017

Imprezę poprowadzi zespół czworga muzyków, współpracowników najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, zarówno jazzowej, jak i szeroko rozumianej popularnej. 
Wystąpią: Kasia Kurzawska, Łukasz Korybalski, Krzysztof Pacan i Wojtek Sobura.
Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Michał Urbaniak, Andrzej Smolik, Urszula Dudziak, Ania Dąbrowska, Katarzyna Nosowska, Hey, Kayah, Aga Zaryan, Mika Urbaniak to tylko nieliczni z współpracowników członków zespołu. Oprócz tego każdy z nich jest również zaangażowany w autorskie projekty: Kasia Kurzawska przez lata była wokalistką zespołu Sofa, obecnie pracuje nad solowym albumem na początku marca ukaże się solowa płyta Łukasza Korybalskiego „CMM” Krzysztof Pacan to m.in. solowy album „Facing the Challenge” i „That’s What I Like” i „July Stars” z zespołem June Wojtek Sobura — album „Organic Lo-Fi” i „Sotei” (z Teielte).
Wydarzenie będzie absolutną premierą nowego projektu artystów. Będzie to godzinny set współczesnej elektroniki, grany na żywych instrumentach, inspirowany takimi artystami jak Apparat, Modeselektor, Radiohead, Ghostpoet, Chemical Brothers czy Flying Lotus.

Partnerem wydarzenia jest Grey Club

Kasia Kurzawska to wokalistka obdarzona ciepłym, charakterystycznym głosem. Dała się poznać szerszej publiczności jako żeński głos zespołu Sofa, z którym wydała trzy płyty: Many Style, Doremifasofa oraz Hardkor i disco. Zespól w 2007 roku otrzymał fryderyka w kategorii debiut roku. Zespół zawiesił swoją działalność w 2014 roku, jednak do dziś ma grono wiernych fanów. Przez wiele lat współpracowała ze Smolikiem pojawiając się gościnnie na trzech płytach: 3, 4 oraz The trip. Wspomniana "3jka" zawierała przebój pt. "Cye". Singiel przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca trójkowej listy przebojów. Na przestrzeni 10 lat zagrali ze Smolikiem niezliczoną ilość koncertów. Obecnie wokalistka pracuje nad solowym krążkiem, na którym znajdą się jej kompozycje i teksty.

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.