Artyści

Łukasz Korybalski

11 marca 2017 r. godz. 22.30
Grey Club, Szczecin
HOUSE OF JAZZ – Kasia Kurzawska & Łukasz Korybalski 
klubowa odsłona Szczecin Jazz 2017

Imprezę poprowadzi zespół czworga muzyków, współpracowników najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, zarówno jazzowej, jak i szeroko rozumianej popularnej. 
Wystąpią: Kasia Kurzawska, Łukasz Korybalski, Krzysztof Pacan i Wojtek Sobura.
Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Michał Urbaniak, Andrzej Smolik, Urszula Dudziak, Ania Dąbrowska, Katarzyna Nosowska, Hey, Kayah, Aga Zaryan, Mika Urbaniak to tylko nieliczni z współpracowników członków zespołu. Oprócz tego każdy z nich jest również zaangażowany w autorskie projekty: Kasia Kurzawska przez lata była wokalistką zespołu Sofa, obecnie pracuje nad solowym albumem na początku marca ukaże się solowa płyta Łukasza Korybalskiego „CMM” Krzysztof Pacan to m.in. solowy album „Facing the Challenge” i „That’s What I Like” i „July Stars” z zespołem June Wojtek Sobura — album „Organic Lo-Fi” i „Sotei” (z Teielte).
Wydarzenie będzie absolutną premierą nowego projektu artystów. Będzie to godzinny set współczesnej elektroniki, grany na żywych instrumentach, inspirowany takimi artystami jak Apparat, Modeselektor, Radiohead, Ghostpoet, Chemical Brothers czy Flying Lotus.

Partnerem wydarzenia jest Grey Club

Łukasz Korybalski ukończył Wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w 2006 roku. Od ponad 10 lat jest aktywnym muzykiem sesyjnym, współpracującym z czołowymi polskimiartystami, zarówno ze świata jazzu jak i muzyki popularnej. Ma na swoim koncie również autorskie projekty, w tym muzykę do filmu "Całe mnóstwo miłości" w reż. Bartłomieja Kaczmarka, za którą otrzymał pozaregulaminową nagrodę na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie w 2014 roku. Jest również laureatem nagród na licznych konkursach jazzowych w Polsce, w tym Grand Pix festiwalu "Bielska Zadymka Jazzowa" w 2004 roku z zespołem Timeless. W pierwszych dniach marca, nakładem Aleegro Records, ukaże się jego solowy album jazzowy „CMM”. Obecnie pracuje nad muzyką do filmu "Safe'n'Quiet" w reżyserii Justyny Tafel.

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.