Artyści

Michał Grobelny

08marca 2017

Michał Grobelny to muzyk, wokalista, mający na swoim koncie wiele telewizyjnych występów w programach takich jak „Twoja Twarz brzmi znajomo”, „The Voice of Poland”, czy „Szansa na sukces”. Na co dzień można go oglądać w programie „Jaka to melodia?”, gdzie śpiewa u boku Roberta Janowskiego. Od niedawna znany jest gdyńskiej publiczności jako jedna z głównych postaci w musicalu „Notre Dame de Paris” jako Quasimodo. 
Jest kompozytorem, pianistą i autorem tekstów. Na portalu YouTube znajduje się już kilka utworów twórczości Michała np. „Wszystko jedno”, „Żegnaj więc” oraz niedawno wydany utwór świąteczny pt. „Niech te święta będą dobre”, nad którym patronat objęło Radio Szczecin.  Brał udział w wielu w koncertach, z takimi osobowości jak Paulina Przybysz, Mika Urbaniak, Justyna Steczkowska, Dorota Miśkiewicz, Mietek Szcześniak, Liber, czy zespoły Afromental i Varius Manx.  Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą!

 

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.