Artyści

Wojciech Sobura

11 marca 2017 r. godz. 22.30
Grey Club, Szczecin
HOUSE OF JAZZ – Kasia Kurzawska & Łukasz Korybalski 
klubowa odsłona Szczecin Jazz 2017

Imprezę poprowadzi zespół czworga muzyków, współpracowników najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, zarówno jazzowej, jak i szeroko rozumianej popularnej. 
Wystąpią: Kasia Kurzawska, Łukasz Korybalski, Krzysztof Pacan i Wojtek Sobura.
Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Michał Urbaniak, Andrzej Smolik, Urszula Dudziak, Ania Dąbrowska, Katarzyna Nosowska, Hey, Kayah, Aga Zaryan, Mika Urbaniak to tylko nieliczni z współpracowników członków zespołu. Oprócz tego każdy z nich jest również zaangażowany w autorskie projekty: Kasia Kurzawska przez lata była wokalistką zespołu Sofa, obecnie pracuje nad solowym albumem na początku marca ukaże się solowa płyta Łukasza Korybalskiego „CMM” Krzysztof Pacan to m.in. solowy album „Facing the Challenge” i „That’s What I Like” i „July Stars” z zespołem June Wojtek Sobura — album „Organic Lo-Fi” i „Sotei” (z Teielte).
Wydarzenie będzie absolutną premierą nowego projektu artystów. Będzie to godzinny set współczesnej elektroniki, grany na żywych instrumentach, inspirowany takimi artystami jak Apparat, Modeselektor, Radiohead, Ghostpoet, Chemical Brothers czy Flying Lotus.

Partnerem wydarzenia jest Grey Club

Wojciech Sobura – rocznik 1982, kompozytor, producent, ale przede wszystkim perkusista. Pobierał nauki w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina przy ul. Bednarskiej na wydziale jazzu w klasie perkusji. Przez 15 lat swej aktywności na scenie muzycznej miał okazję występować m. in. z Anią Dąbrowską, Reni Jusis, Jamalem, Tomkiem Makowieckim, The KDMS, Muzykoterapią, Natalią Przybysz. Obecnie koncertuje w składach: Hey Unplugged, Nosowska, Skubas i Radzimir Dębski. W 2011roku  nakładem U Know Me Records, na białym winylu ukazała się jego autorska płyta pt. Organic Lo-Fi. 17 lutego 2017 też w oficynie UKM pojawi się album duetu SOTEI w którym bierze udział wraz z producentem Teielte. Pracuje również w swoim studiu nagrań jako realizator i producent. Ma na koncie pracę studyjną z zespołami tj. Agnes B. Marry, Wicked Giant, Mjut. 

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.